Koelmiddelfilter 749F8A469AAA CLEAN FILTER, DONALDSON, FLEETGUARD
Alle auto-onderdelen in de lijst hieronder zijn gelijkwaardig aan OEM-nummer 749 F 8 A 469 AAA:
FORD, FIAT
Dynamo / alternator, Koelmiddelfilter OEM 749 F 8 A 469 AAA Kosten en alternatieven
OEM-merk FORD, FIAT
Fabrikant van de auto FORD, FIAT, CASE IH, NEW HOLLAND
Gelijkwaardig aan OEM 749F8A469AAA 749F8A469AAA, 749 F 8 A 469 AAA
Automerk selecteren
Kies een reserveonderdeel
Selecteer de fabrikant
7 Artikelen
Koelmiddelfilter HENGST FILTER 749F8A469AAA Ø: 93, 72 mm
EAN: 4030776076318 Art. Nr.: H13WF12
Beoordeel het artikel
  • Diameter: 93, 72
  • Binnendiameter [mm]: 64, 63,5
  • Schroefdraadmaat: 11 / 16-16
  • Hoogte: 102
  • productnummer: H13WF12
  • Merk: HENGST FILTER
  • EAN nummer: 4030776076318
  • Conditie: Geheel nieuw
  • Referentienummer OEM: 749F8A469AAA
OEM-nummers tonen
In voorraad
Prijs incl. 21% BTW
excl. verzendkosten
Koelmiddelfilter FLEETGUARD 749F8A469AAA Ø: 93,12, 93,78 mm
EAN: 224581123166731231667 Art. Nr.: WF2051
Beoordeel het artikel
  • Schroefdraadmaat: 11 / 16-16 UN-2B
  • Hoogte: 105,59
  • Diameter: 93,12, 93,78
  • Filter type: Fijnfilter
  • productnummer: WF2051
  • Merk: FLEETGUARD
  • EAN nummer: 224581123166731231667
  • Conditie: Geheel nieuw
OEM-nummers tonen
In voorraad (Nog beschikbare artikel(en): 1)
Prijs incl. 21% BTW
excl. verzendkosten
Dynamo / Alternator RIVOLV 749F8A469AAA 12V, 120A, Ø 58 mm
EAN: 5901655797558 Art. Nr.: RIV600183
  • Laadstroom [A]: 120
  • Spanning (Volt): 12
  • Riemschijf-Ø [mm]: 58
  • Aantal groeven: 5
  • Aanbevolen essentiële reparaties: V-riem / Poly V-riem
  • Filter type: Opschroeffilter
  • productnummer: RIV600183
  • Merk: RIVOLV
Momenteel niet in voorraad
Prijs incl. 21% BTW
Koelmiddelfilter MISFAT 749F8A469AAA Ø: 94 mm
EAN: 224470117835741178357 Art. Nr.: O001
  • Filter type: Opschroeffilter
  • Diameter: 94
  • Binnendiameter 2 [mm]: 62, 72
  • Hoogte: 143
  • productnummer: O001
  • Merk: MISFAT
Momenteel niet in voorraad
Prijs incl. 21% BTW
Koelmiddelfilter DONALDSON 749F8A469AAA Ø: 93 mm
EAN: 224868118232131182321 Art. Nr.: P554071
  • Binnendiameter 2 [mm]: 61, 71
  • Lengte [mm]: 107
  • Diameter: 93
  • Schroefdraadmaat: 11 / 16-16 UN
  • productnummer: P554071
  • Merk: DONALDSON
Prijs incl. 21% BTW
Koelmiddelfilter CLEAN FILTER 749F8A469AAA
EAN: 2216310987751 Art. Nr.: DA 990
  • Diameter 1 [mm]: 96
  • Diameter 3 [mm]: 61,5
  • Diameter 4 [mm]: 71,4
  • Hoogte: 143
  • productnummer: DA 990
  • Merk: CLEAN FILTER
Prijs incl. 21% BTW
Koelmiddelfilter SogefiPro 749F8A469AAA Ø: 97 mm
EAN: 8012658258520 Art. Nr.: FT4859
  • Diameter: 97
  • Aansluitdraad: 11 / 16"-16
  • Hoogte: 137
  • productnummer: FT4859
  • Merk: SogefiPro
Prijs incl. 21% BTW