Homokineet reparatie set, aandrijfas 391004EF0C FEBEST, Frankberg, NTY
Alle auto-onderdelen in de lijst hieronder zijn gelijkwaardig aan OEM-nummer 39100-4EF0C:
NISSAN
Homokineet reparatie set, Aandrijfas OEM 39100-4EF0C Kosten en alternatieven
| OEM-merk | NISSAN |
| Fabrikant van de auto | NISSAN, ZETA-ERRE |
| Gelijkwaardig aan OEM 391004EF0C | 391004EF0C, 39100-4EF0C |
4 Artikelen
Homokineet reparatie set, aandrijfas RIDEX 391004EF0C Wielzijde, Vooras, Ø: 87 mm
Beoordeel het artikel
EAN: 4066016818912
Art. Nr.: 5J0845
- Inbouwplaats: Wielzijde, Vooras
- Buitenvertanding wiel zijde: 29
- Binnenvertanding, wielzijde: 26
- Diameter o-ring [mm]: 62
- Gewicht [kg]: 2,569
- Diameter: 87
- Aantal: 1
- productnummer: 5J0845
- Merk: RIDEX
- EAN nummer: 4066016818912
- Conditie: Geheel nieuw
- Referentienummer OEM: 391004EF0C
OEM-nummers tonen
Homokineet reparatie set, aandrijfas NTY 391004EF0C Vooras rechts, Vooras links
Beoordelingen - 1
EAN: 5902048125354
Art. Nr.: NPZ-NS-092
- Inbouwplaats: Vooras rechts, Vooras links
- Diameter o-ring [mm]: 61
- Aanvullend artikel / aanvullende informatie: met borgring aan de achterkant
- Serienummer: NPZ-NS-092
- productnummer: NPZ-NS-092
- Merk: NTY
- EAN nummer: 5902048125354
- Conditie: Geheel nieuw
OEM-nummers tonen
Homokineet reparatie set, aandrijfas FEBEST 391004EF0C Wielzijde, Vooras, Ø: 87, 88 mm
Beoordeel het artikel
Art. Nr.: 0210-T32R
- Diameter o-ring [mm]: 62
- Diameter: 87, 88
- Aantal: 1
- Verpakkingsbreedte [cm]: 10,5
- Verpakkingshoogte [cm]: 10,5
- productnummer: 0210-T32R
- Merk: FEBEST
Homokineet reparatie set, aandrijfas Frankberg 391004EF0C Vooras
Art. Nr.: 5481FB0050246
- Inbouwplaats: Vooras
- Diameter o-ring [mm]: 63
- productnummer: 5481FB0050246
- Merk: Frankberg
Misschien heeft u ook interesse in
GSP Homokineet reparatie set, aandrijfas 603011
Art. Nr.: 603011
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
SKF Homokineet reparatie set, aandrijfas VKJA 8004
Ø: 100 mm
Art. Nr.: VKJA 8004
GSP Homokineet reparatie set, aandrijfas 803037
Groove Type Inner
Art. Nr.: 803037
Ø: 100 mm
MAPCO Homokineet reparatie set, aandrijfas 16539
Vooras, Wielzijde
MAPCO Homokineet reparatie set, aandrijfas 16545
Vooras, Wielzijde, Ø: 82 mm
Vooras, Wielzijde, Ø: 80 mm
VL
Vooras, Wielzijde, Ø: 92 mm
Vooras, Wielzijde, Ø: 68 mm
Vooras, Wielzijde, Ø: 75 mm
SKF Homokineet reparatie set, aandrijfas VKJA 5185
Ø: 98 mm
Art. Nr.: VKJA 5185
Prijs per stuk |
MEYLE Homokineet reparatie set, aandrijfas 100 498 0067
ORIGINAL Quality, Versnellingsbak zijde, Ø: 108 mm
Automatische versnellingsbak, Outer groove
MEYLE Homokineet reparatie set, aandrijfas 100 498 0064
ORIGINAL Quality, Wielzijde, Vooras, Ø: 98 mm