Motorsteunlager 2E0199379A AUGER, DELPHI, DT Spare Parts
Alle auto-onderdelen in de lijst hieronder zijn gelijkwaardig aan OEM-nummer 2E0 199 379 A:
VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA, CUPRA
Motorsteunlager, Ophanging, Automatische transmissie, Versnelling OEM 2E0 199 379 A Kosten en alternatieven
| OEM-merk | VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, SKODA, CUPRA |
| Fabrikant van de auto | VW, VAG, AUDI, SEAT, SKODA, CUPRA, SAMPA |
| Gelijkwaardig aan OEM 2E0199379A | 2E0199379A, 2E0 199 379 A |
11 Artikelen
Motorsteunlager SAMPA 2E0199379A Achter, 178 mm 121 mm, Ø: 130 mm
Beoordeel het artikel
EAN: 8680281854671
Art. Nr.: 204.083
- Inbouwplaats: Achter
- Lengte [mm]: 178
- Breedte [mm]: 130
- Gewicht [kg]: 1,13
- Hoogte: 121
- Diameter: 130
- Schroefdraadmaat: M12x1,75
- Gatdiameter [mm]: 10,5
- Schroefdraadmaat 1: M10x1,5
- Gatafstand 1 / gatafstand 2: 156 / 104
- productnummer: 204.083
- Merk: SAMPA
- EAN nummer: 8680281854671
- Conditie: Geheel nieuw
- Referentienummer OEM: 2E0199379A
OEM-nummers tonen
Motorsteunlager AUGER 2E0199379A Achter, 178 mm 121 mm, Ø: 130 mm