Pakking, cilinderkop 12251PC0010 GLASER, PAYEN, REINZ
Alle auto-onderdelen in de lijst hieronder zijn gelijkwaardig aan OEM-nummer 12251-PC0-010:
HONDA
Pakking, Cilinderkop OEM 12251-PC0-010 Kosten en alternatieven
| OEM-merk | HONDA |
| Fabrikant van de auto | HONDA |
| Gelijkwaardig aan OEM 12251PC0010 | 12251PC0010, 12251-PC0-010 |
3 Artikelen
Pakking, cilinderkop GLASER 12251PC0010 Ø: 61,9 mm
Beoordeel het artikel
EAN: 8429021045883
Art. Nr.: H80905-00
- Diameter: 61,9
- productnummer: H80905-00
- Merk: GLASER
- EAN nummer: 8429021045883
- Conditie: Geheel nieuw
- Referentienummer OEM: 12251PC0010
OEM-nummers tonen
Pakking, cilinderkop PAYEN 12251PC0010 Grafiet pakking
Beoordeel het artikel
EAN: 613313253195
Art. Nr.: BN240
- Bouwwijze afdichting: Grafiet pakking
- productnummer: BN240
- Merk: PAYEN
- EAN nummer: 613313253195
- Conditie: Geheel nieuw
OEM-nummers tonen
Pakking, cilinderkop REINZ 12251PC0010 Ø: 61,9 mm
Art. Nr.: 61-52349-00
- Diameter: 61,9
- productnummer: 61-52349-00
- Merk: REINZ
Misschien heeft u ook interesse in
ELRING Pakking, cilinderkop 808.524
0,45 mm, Ø: 80,2 mm, Metaallagen pakking
Art. Nr.: 808.524
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
ELRING Pakking, cilinderkop 732.640
1,35 mm, Ø: 84 mm, Metaallagen pakking
REINZ Pakking, cilinderkop 61-34250-20
1,61 mm, Ø: 81 mm, Metaallagen pakking
1,5 mm, Ø: 93 mm, Grafiet pakking, Aantal inkepingen/gaten: 4
1,22 mm, Ø: 82,4 mm, Metaallagen pakking
REINZ Pakking, cilinderkop 61-33070-00
0,7 mm, Ø: 85 mm, Metaallagen pakking
FEBI BILSTEIN Pakking, cilinderkop 19116
1,2 mm, Ø: 87,7 mm, Metaallagen pakking
0,6 mm, Ø: 79,8 mm, Metaallagen pakking
0,64 mm, Ø: 77,5 mm, Metaallagen pakking
1,2 mm, Zacht metaal pakking
1,75 mm, Ø: 85 mm, Zacht metaal pakking
LEMA Pakking, cilinderkop 10946.00
1,30 mm, Ø: 148 mm, Metaal-elastomeer pakking
1,4 mm, Ø: 76 mm
LEMA Pakking, cilinderkop 10720.00
Zacht metaal pakking
1,26 mm, Ø: 73,8 mm, Zacht metaal pakking