Stuurhuis 56500A4050 DRI, ELSTOCK, FEBEST
Alle auto-onderdelen in de lijst hieronder zijn gelijkwaardig aan OEM-nummer 56500-A4050:
KIA, HYUNDAI
Stuurhuis, Bus, Stuuras OEM 56500-A4050 Kosten en alternatieven
| OEM-merk | KIA, HYUNDAI |
| Fabrikant van de auto | KIA, HYUNDAI |
| Gelijkwaardig aan OEM 56500A4050 | 56500A4050, 56500-A4050, 56500A 4050 |
4 Artikelen
Stuurhuis DRI 56500A4050 Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, Ongetand, 1050 mm
Beoordeel het artikel
EAN: 221080317906855179068
Art. Nr.: 714521921
- Werkwijze: Mechanisch
- Stuurhuissoort: Tandheugel-stuurhuis
- voor stuurdelenfabrikant: MANDO
- Lengte [mm]: 1050
- Links- / rechtsbesturing: voor voertuigen met stuur links
- Aansluituitvoering ingangsschacht: Ongetand
- Aantal stuuromwentelingen: 2,6
- Nettogewicht [kg]: 5,5
- productnummer: 714521921
- Merk: DRI
- EAN nummer: 221080317906855179068
- Conditie: Gereviseerd
- Referentienummer OEM: 56500A4050
OEM-nummers tonen
Stuurhuis ELSTOCK 56500A4050 Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, Ongetand, 1050 mm
Beoordeel het artikel
EAN: 5704651615280
Art. Nr.: 14-1921
- Werkwijze: Mechanisch
- Lengte [mm]: 1050
- Nettogewicht [kg]: 5,5
- productnummer: 14-1921
- Merk: ELSTOCK
- EAN nummer: 5704651615280
- Conditie: Gereviseerd
OEM-nummers tonen
Bus, stuuras FEBEST 56500A4050
Art. Nr.: HYT-SG07
- Verpakkingslengte [cm]: 3,6
- Verpakkingsbreedte [cm]: 3,6
- Verpakkingshoogte [cm]: 2,2
- Gewicht [kg]: 0,008
- productnummer: HYT-SG07
- Merk: FEBEST
- Conditie: Geheel nieuw
Stuurhuis SPIDAN 56500A4050 Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang, Ongetand, 1050 mm
- Totale lengte [mm]: 1050
- Sturen: met spoorstang
- Hoogte ingangssteel [mm]: 151
- Let op de serviceinformatie
- Ruilartikel
- Merk: SPIDAN
Misschien heeft u ook interesse in
DRI Stuurhuis 712520040
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, zonder winkelgewricht, Ongetand, M14x1,5, 558 mm
TOPRAN Stuurhuis 102 794
Manueel, voor voertuigen met stuur links
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
CASCO Stuurhuis CSB84900AS
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, 1080 mm
Art. Nr.: CSB84900AS
MAPCO Stuurhuis 29753/9
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, Vierkant, 1066 mm
DRI Stuurhuis 714520698
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, 15,8mm Pinion, Ongetand, 1179 mm
KAMOKA Stuurhuis 9120045
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links, TRW, M14x1
KAMOKA Stuurhuis 9120038
Mechanisch, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, voor voertuigen met stuur links, DELPHI, Vierkant, M12x1, 1066 mm
ERA Benelux Stuurhuis SR2309
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
Art. Nr.: SR2309
JP GROUP Stuurhuis 1144200300
Mechanisch, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, voor voertuigen met stuur links
JP GROUP Stuurhuis 1144201000
Mechanisch, voor voert. zonder stuurbekrachtiging, voor voertuigen met stuur rechts, CLASSIC
MAPCO Stuurhuis 29809
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Met filter, TRW, Konisch, 1035 mm
TOPRAN Stuurhuis 102 795
FAST Stuurhuis FT19117
Mechanisch, voor voertuigen met elektrische stuurbekrachtiging, voor voertuigen met stuur links
Art. Nr.: FT19117
NTY Binnenste stuurkogel SDK-NS-067
Vooras, Vooras links, Vooras rechts
Art. Nr.: SDK-NS-067