Spanrol, poly V-riem 2402E1124A BSG, CAFFARO, MAXGEAR
Alle auto-onderdelen in de lijst hieronder zijn gelijkwaardig aan OEM-nummer 2402E 1124 A:
FORD
Spanrol, Poly v-riem, Sluitring, Fuseelager OEM 2402E 1124 A Kosten en alternatieven
| OEM-merk | FORD |
| Fabrikant van de auto | FORD |
| Gelijkwaardig aan OEM 2402E1124A | 2402E1124A, 2402E 1124 A |
3 Artikelen
Spanrol, poly V-riem CAFFARO 2402E1124A
Beoordeel het artikel
EAN: 2505820368777
Art. Nr.: 500032
- Diameter: 56
- Breedte [mm]: 23
- Binnendiameter [mm]: 10
- Materiaal: Kunststof
- productnummer: 500032
- Merk: CAFFARO
- EAN nummer: 2505820368777
- Conditie: Geheel nieuw
- Referentienummer OEM: 2402E1124A
OEM-nummers tonen
Spanrol, poly V-riem MAXGEAR 2402E1124A
Beoordeel het artikel
EAN: 5901619539200
Art. Nr.: 54-0774
- Diameter: 56
- Breedte [mm]: 23
- Binnendiameter [mm]: 10
- Materiaal: Kunststof
- productnummer: 54-0774
- Merk: MAXGEAR
- EAN nummer: 5901619539200
- Conditie: Geheel nieuw
OEM-nummers tonen
Sluitring, fuseelager BSG 2402E1124A
Art. Nr.: BSG 30-475-002
- Voertuiglijn / -variant: TRANSIT V184
- Banden: voor dubbele banden
- productnummer: BSG 30-475-002
- Merk: BSG
Misschien heeft u ook interesse in
FEBI BILSTEIN Wiellagerset 12934
Achteras links, Achteras rechts, Met afdichtring, 40 mm, Kegellager
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
SKF Spanrol, poly V-riem VKM 38020
Art. Nr.: VKM 38020
SKF Wiellagerset VKBA 6556
Met ingebouwde ABS sensor, 80 mm
Art. Nr.: VKBA 6556
SKF Wiellagerset VKBA 6649 F
Met flens, Met ingebouwde ABS sensor
Art. Nr.: VKBA 6649 F
FEBI BILSTEIN Wiellagerset 03662
Vooras links, Vooras rechts, met montage-/bevestigingsmateriaal, 72 mm, Haakse kogellager
FAG Wiellagerset 713 6106 10
Foto komt overeen met de leveringsomvang, Met ABS sensorring, 136,5, 85 mm
SKF Wiellagerset VKBA 6546 F
Met flens
Art. Nr.: VKBA 6546 F
SKF Wiellagerset VKBA 7479
Met ingebouwde ABS sensor
Art. Nr.: VKBA 7479
Met ingebouwde ABS sensor
GATES Spanrol, poly V-riem T38404
Art. Nr.: T38404
Achteras links, Achteras rechts, Met afdichtring, 50 mm, Kegellager
Vooras links, Vooras rechts, Wiellager, in wielnaaf geïntegreerd, Met ingebouwde magnetische sensorring, Met ABS sensorring, 150 mm, Kegellager
INA Spanrol, poly V-riem 531 0891 10
Met afdichtring, 50, 62 mm
FAG Wiellagerset 713 6107 60
Foto komt overeen met de leveringsomvang, Met ABS sensorring, 149,2, 85 mm