Stabilisatorstang 0K2FA34150A
Alle auto-onderdelen in de lijst hieronder zijn gelijkwaardig aan OEM-nummer 0K2FA 34 150A:
KIA
Stabilisatorstang OEM 0K2FA 34 150A Kosten en alternatieven
| OEM-merk | KIA |
| Fabrikant van de auto | KIA, PHILIPS |
| Gelijkwaardig aan OEM 0K2FA34150A | 0K2FA34150A, 0K2FA 34 150A |
1 Artikelen
Stabilisatorstang FAI AutoParts 0K2FA34150A 280mm, M10 x 1.25
Beoordeel het artikel
EAN: 5027049492219
Art. Nr.: SS8695
- Stang / steunbalk: Koppelstang
- Lengte [mm]: 280
- Schroefdraadmaat: M10 x 1.25
- Vereist aantal stuks: 1
- productnummer: SS8695
- Merk: FAI AutoParts
- EAN nummer: 5027049492219
- Conditie: Geheel nieuw
- Referentienummer OEM: 0K2FA34150A
OEM-nummers tonen
Misschien heeft u ook interesse in
FEBI BILSTEIN Stabilisatorstang 42068
Vooras links, Vooras rechts, 100mm, M8 x 1,25 , met moeren, met rubberladers, Staal , zilver
Art. Nr.: 42068
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
MAPCO Stabilisatorstang 59589
Vooras links, Vooras rechts, 80mm, M10X1,25 , Staal
Art. Nr.: 59589
FEBI BILSTEIN Stabilisatorstang 24122
Vooras links, Vooras rechts, 335mm, M12 x 1,5 , Staal
LEMFÖRDER Stabilisatorstang 36863 01
Vooras rechts, M12x1,5 , Staal
LEMFÖRDER Stabilisatorstang 34539 01
Vooras links, Vooras rechts, 170mm, Kunststof
MOOG Stabilisatorstang RE-LS-15514
274mm, M10X1.25, Kunststof
Art. Nr.: RE-LS-15514
Vooras links, Vooras rechts, 280mm, M12 x 1,25 , Kunststof
Vooras links, Vooras rechts, 300mm, M12 x 1,5 , Basic Short Kit, Kunststof
Achteras links, Achteras rechts, Met toebehoren
MAPCO Stabilisatorstang 53825HPS
Vooras links, Vooras rechts, 335mm, M12x1,75
Art. Nr.: 53825HPS
Prijs per set van 2 stuks |
MEYLE Stabilisatorstang 316 060 4607/HD
Vooras rechts, Vooras links, 270mm, M10x1.5, Quality, Met sleutelkap, Staal
Art. Nr.: 316 060 4607/HD
SASIC Stabilisatorstang 9001500
Vooras
Prijs per stuk |
Vooras links, Vooras rechts, 260mm, M12 x 1,5 , Basic Short Kit, Staal
TOPRAN Stabilisatorstang 110 735
Vooras rechts, Vooras links
Vooras links, Vooras rechts, M8 x 1,5 , met moeren, Met tussenringen, Staal , zilver