Zuigerveerset 06E198151B
Alle auto-onderdelen in de lijst hieronder zijn gelijkwaardig aan OEM-nummer 06E 198 151 B:
VOLKSWAGEN, AUDI
Zuigerveerset OEM 06E 198 151 B Kosten en alternatieven
| OEM-merk | VOLKSWAGEN, AUDI |
| Fabrikant van de auto | AUDI, VW, VAG |
| Gelijkwaardig aan OEM 06E198151B | 06E198151B, 06E 198 151 B |
1 Artikelen
Zuigerveerset Borsehung 06E198151B
Beoordeel het artikel
EAN: 4251475115218
Art. Nr.: B19051
- productnummer: B19051
- Merk: Borsehung
- EAN nummer: 4251475115218
- Conditie: Geheel nieuw
- Referentienummer OEM: 06E198151B
OEM-nummers tonen
Misschien heeft u ook interesse in
MAHLE Zuigerveerset 030 55 N0
Cil.bor.: 79,51mm
Art. Nr.: 030 55 N0
Prijs incl. 21% BTW, excl. verzendkosten
MAHLE Zuigerveerset 030 77 N0
Cil.bor.: 81,0mm
Art. Nr.: 030 77 N0
Cil.bor.: 76,51mm
Cil.bor.: 81,01mm
HASTINGS PISTON RING Zuigerveerset 4341S040
Cil.bor.: 82mm, 1,00mm
Art. Nr.: 4341S040
MAHLE Zuigerveerset 030 48 N2
Cil.bor.: 81,51mm
Art. Nr.: 030 48 N2
MAHLE Zuigerveerset 034 75 N3
Cil.bor.: 82,01mm
Art. Nr.: 034 75 N3
MAHLE Zuigerveerset 030 32 N2
Cil.bor.: 77,01mm
Art. Nr.: 030 32 N2
GOETZE ENGINE Zuigerveerset 08-501800-00
Cil.bor.: 82,5mm
Art. Nr.: 08-501800-00
Cil.bor.: 82,51mm
Cil.bor.: 81,01mm
KOLBENSCHMIDT Zuigerveerset 800079010000
Cil.bor.: 76,5mm
Art. Nr.: 800079010000
Cil.bor.: 82,51mm
MAHLE Zuigerveerset 028 RS 00130 0N0
Cil.bor.: 71,0mm
Art. Nr.: 028 RS 00130 0N0
HASTINGS PISTON RING Zuigerveerset 2C4639
Cil.bor.: 82,5mm
Art. Nr.: 2C4639
Cil.bor.: 82,51mm